Skup Aut Rzgów

Kilka słów o firmie – SKUP AUT 1-2-3

Jesteśmy legalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, która od 10 lat zajmuje się skupem aut, a także sprzedażą samochodów używanych na terenie całej Polski. Bezpłatnie wycenimy Państwa samochód już na etapie rozmowy telefonicznej. Po ustaleniu ceny dojeżdżamy pod wskazany adres celem dokonania natychmiastowej transakcji. Umawiamy się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Posiadamy własny transport, dzięki czemu zapewniamy, bezpłatnie dojazd do klienta w możliwie najkrótszym czasie. Co ważne, nie ponoszą Państwo przy tym żadnych ukrytych kosztów. Oferujemy Państwu profesjonalne podejście, minimum formalności, które zajmują dosłownie 5 minut. Z nami nie zmarnujesz swojego czasu.

Dzięki naszym usługom pozbędą się Państwo auta szybko i po atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy wysoki poziom zadowolenia i satysfakcji. Nasza firma oferuje skup aut firmowych na terenie całego kraju. Kompleksowa usługa to gwarancja szybkiej i fachowej wyceny oraz atrakcyjnych cen. Skupujemy pojazdy bez względu na markę i stan techniczny. Istotny jest dla nas pojazd, a jego wartość szacujemy na podstawie stanu technicznego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, co wpływa pozytywnie na nasz wizerunek. Klienci o wiele chętniej korzystają z naszych usług wiedząc, że działamy na rynku od lat stale rozwijając się w obrębie oferowanych usług.

Nasza działalność opiera się przede wszystkim na skupowaniu samochodów, busów, motocykli i quadów, które odmawiają dalszego posłuszeństwa swoim właścicielom lub najzwyczajniej w świecie okazują się im zbędne. Na życzenie naszych klientów, po wcześniejszym ustaleniu, dowozimy nasze samochody do różnych miejsc! Cena tej usługi jest ustalana indywidualnie.

skup aut lodz

SKUPUJEMY WSZYSTKIE AUTA, MOTOCYKLE I QUADY DO 50 TYŚ. ZŁ OD OSÓB PRYWATNYCH JAK I FIRM. W KAŻDYM STANIE!

  • Potrzebujesz gotówki i chcesz szybko pozbyć się starego auta od ręki?
  • Gwarantujemy sprawną obsługę przy transakcji sprzedaży auta.
  • Wypłacamy gotówkę od ręki, a wstępną wycenę podajemy już przez telefon!

Skup aut Rzgów i okolice

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

kontakt@skupaut123.pl

Tel.: 884 656 525

Tel.:575 403 077

lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego na stronie głównej »